NIALAYA - NOVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Šperky jsou doplňkem, které zvýrazní váš outfit a dodají mu lesk a krásu. My však očekáváme více. Hledáte i vy šperk, který má hlubší význam? Preferujete originál, unikátní design a neokoukanost?

Jedním z módních prohřešků je tzv. jít s davem, chovat se jako ovce a nosit to, co nosí většina populace. Proto vám přinášíme designérské šperky NIALAYA JEWELRY, které jsou tak jiné!

První a jedinou výrobnou této unikátní značky je stylový flagship store NIALAYA JEWELRY, který vzkvétá v Los Angeles, přímo na Melrose Avenue v srdci Hollywoodu. Rodinně působící zázemí této společnosti a celého showroomu je okouzlující. Ručně se zde zpracovávají a precizně navazují dámské a pánské náramky, minimalistické dámské náhrdelníky, masivní pánské náhrdelníky ze stříbra, 18K zlata a broušených drahokamů, ručně tkané náramky z kvalitní italské kůže široká škála designových prstenů s množstvím rytin, které vám dají smysl. To jsou designové a duchovní šperky NIALAYA JEWELRY.

Značka šperků nese jméno a poselství tibetského šamana Nialaya, skrývá v sobě navíc moc vzácných talismanů a ochranných předmětů. Propracovaný design nese prvky planety Země a jejích přírodních pokladů, náboženské ochranné symboly, které přináší harmonii, rovnováhu a poselství úspěchu a lásky na životní cestě.

Tyto šperky se stávají hodnotnými talismany a ochránci. Významným momentem se stává závěrečný proces výroby, kdy je každý léčivý drahokam vyčištěn speciální starodávnou metodou. Tzv. „vykuřování bílou šalvějí“ pomáhá k očištění léčivého kamene a jeho plnohodnotné komunikaci se svým nositelem.

Souhra kvalitních materiálů, zlata, stříbra, pravých léčivých drahokamů, originálního a promyšleného designu a skutečnost, že je světová produkce omezená v počtu vyrobených kusů, vytváří unikátní koncept, který převýší vaše očekávání.

Vyhledáváte ohnivý achát z Botswany, nebesky modrý lapis lazuli nebo vzácný tyrkys z Bali? Dáváte přednost jiným přírodním materiálům jako je čisté santalové dřevo, pravé sněhově bílé perly, telecí kůže, safír či vzácný larimar? Šperky navržené v temných odstínech potěší milovníky modrého tygřího oka, matného onyxu či lávového kamene v kombinaci se stříbrem či 18K zlatem, jimž dodávají punc luxusu kvalitní blyštivé kameny s briliantovým výbrusem. Ikonické pánské a dámské náramky jsou precizně navazovány na odolných pevných vláknech se speciální povrchovou úpravou, zakončené jsou pevně zapracovaným flexibilním zámkem s ikonickými rytinami NIALAYA, které nechybí žádnému šperku.

Šperkům NIALAYA neodolala např. hvězda hollywoodského plátna Jeniffer Aniston nebo její herecký kolega Orlando Bloom. NIALAYA přináší úspěch mnoha známým sportovcům, kterými jsou např. Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Tomáš Berdych či Lukáš Vácha. V hudebním světě zdobí Nialaya např. Madonnu, Davida Guettu, Justina Biebera a mnoho dalších osobností zahraniční i česko-slovenské scény.