O nás

 Na českém a slovenském trhu působíme jako velkoobchod se šperky pod názvem NIA CZECH SLOVAK s.r.o. Naši nabídku si můžete prohlédnout na tomto e-shopu NIA-SPERKY.CZ. Na trh uvádíme exkluzivně několik značek luxusních a cenově dostupných značek šperkůV nabídce naleznete dámské a pánské šperky NIALAYA a OCEAN STORY, dámské šperky DI GIORGIO PARIS a Unisex šperky ROYAL BLUSH. Typické pro šperky těchto značek je poutavý, mnohdy až duchovní příběh, ojedinělý vzhled, vysoká kvalita zpracování a osobitost. V našem e-shopu naleznete kvalitní zlaté a stříbrné dámské pánské šperky, jejichž součástí jsou diamanty, pravé drahokamy i CZ diamanty s briliantovým výbrusem.

ROYAL BLUSH - Naši nabídku obohacují šperky z pravé telecí, jehněčí, ale i lososové kůže. Jedná se o švýcarské ECO šperky, které jsou vyráběny šetrným způsobem s ohledem na přírodu.

OCEAN STORY - exkluzivní jachtařské šperky s masivními a přesto velmi elegantními kotvami ze zlata a stříbra.

NIALAYA - Podlehněte designérských unikátům s duchovním podtextem, které jsou vyráběny přímo v Hollywoodu. Ručně vyrobené prsteny, náhrdelníky a luxusní dámské a pánské náramky jsou perfektním doplňkem, který se hodí pro každodenní nošení, ale i výjimečnou událost.

DI GIORGIO PARIS - k oblíbeným patří cenově dostupné dámské šperky, které jsou vyráběny přímo v Paříži a přináší s sebou francouzský minimalismus a šarm.

Objevte i Vy kouzlo značek šperků NIALAYA, DI GIORGIO PARIS, OCEAN STORY, ROYAL BLUSH a nechte se jimi pohltit tak, jako to udělali již naši klienti, mezi které patří celebrity a známé osobnosti z celého světa.