Rose d'Anvers

Rose d'Anvers jsou přírodní růže z belgického diamantového města Antverpy, které jsou posázené diamanty (0,13ct) s unikátním Růžicovým brusem (Rose Cut) a které jsou speciální technikou ošetřeny, aby vydržely svěží po celé roky. Růže jsou symbolem lásky, míru a v kombinaci s diamanty se stávají klenotem, který je uměleckým dílem. 

Každá růže je posypána drobnými diamanty které mají průměr 1,25 - 1,35mm a jsou srovnatelné s přírodními rosnými kapkami. Tato kombinace růží a diamantů vytváří skutečně dokonalý produkt. Po několika letech mohou být diamanty odstraněny z okvětních plátků a uloženy do nezapomenutelných klenotů jako například náhrdelník či zásnubní nebo snubní prsten. Diamanty jsou o věčným darem, který může být předáván po generace. Rose d'Anvers jsou čistým projevem lásky, vášně a touhy.  Tyto unikátní růže jsou epitomem duchovní vyrovnanosti a krásy ve světě plném napjatých vztahů , pulzujícího rivalství a neklidu. Do života obdarovaného přinášejí mír, přátelství, důvěru naději, lásku a svobodu. 

Ke každému produktu je vystaven certifikát o výrobci,  barvě, hmotnosti v karátech, brusu a čistotě diamantů. 

 

5990
5991159905991

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • Mystica1 Akce MYSTICA
  Mystica
  Na objednávku do 14 pracovních dnů
  9 790 Kč (–39 %)
  5 990 Kč
 • Romy1 Akce ROMY
  Romy
  Na objednávku do 14 pracovních dnů
  9 790 Kč (–39 %)
  5 990 Kč
 • Rosa1 Akce ROSA
  Rosa
  Na objednávku do 14 pracovních dnů
  9 790 Kč (–39 %)
  5 990 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Provozovatel webu NIA CZECH & SLOVAK s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace