Sháníte dárek pro milovníka divokých kombinací a pestrých barev? Náramek Nialaya Dorje může být tou ideální volbou!

U mužů najdeme opravdu velké množství stylů a oblíbených barev, provedení, velikostí a mnohé další. Důvodem je hlavně to, že zatím co ženy hojně následují společný módní proud, tak naopak muži si většinou jdou svojí vlastní cestou.

Občas tak může být i dost složitou záležitostí jednoduše obdarovat vašeho milovaného kvalitními šperky. Pokud ale víte o muži, který miluje divoké kombinace pestrých barev, tak pro vás máme zajímavý tip v podobě šperku pánského náramku Nialaya Dorje!

Divoká směs oblíbených minerálů

Pánské náramky mají zásadní výhodu v tom, že se jen těžko kladou meze tomu, jak jsou jednotlivé náramky kombinovány a jaké mají komponenty. Díky tomu se tak můžete na trhu naprosto běžně seznámit s jak poměrně dost běžnými kousky, tak i s velice nápaditými a zajímavými kousky s výborným provedením.

Samotný Nialaya Dorje patří mezi pánské náramky, které do této kategorie patří. Základem náramku je černé tkaničkové vedení, které spojuje celý náramek. S černou barvou dokonale sedí pozlacené komponenty, které jsou označeny ornamenty a typickým Fleur de Lis. 

Přírodní kameny s dokonalou kresbou

Hlavním komponentem jsou ale přírodní kameny. Konkrétně jde o kombinaci zeleného nefritu, modrého lapisu, světle modrého tyrkysu, a dokonce i hnědého tygřího oka. Tato na oko zajímavý kombinace je o to úžasnější, když se podíváme na jednotlivou kresbu všech minerálů. Jeden vedle druhého jsou totiž doslova extrémně unikátní tím, jak výjimečné mohou být. Jedná se totiž o minerály, které nemají typickou pravidelnou krystalickou stavbu. Proto vždycky bude každý kus šperku či jiného předmětu z těchto minerálů neopakovatelným unikátem, který dokáže oslovit milovníky přírodních barev a zajímavých kombinací.