Rose d'Anvers

 

Rose dAnvers logo

 

Rood-doos-transparant-2

 

Popis produktu

Rose d'Anvers jsou přírodní růže posázené diamanty (0,13ct) s unikátním Růžicovým brusem (Rose Cut), které jsou speciální technikou ošetřeny, aby vydržely svěží po dobu až čtyř let. Růže jsou symbolem lásky, míru a v kombinaci s diamanty se stávají klenotem, který je uměleckým dílem. 

Každá růže je posypána drobnými diamanty které mají průměr 1,25 - 1,35mm a jsou srovnatelné s přírodními rosnými kapkami. Tato kombinace růží a diamantů vytváří skutečně dokonalý produkt. Po několika letech mohou být diamanty odstraněny z okvětních plátků a uloženy do nezapomenutelných klenotů jako například náhrdelník či zásnubní nebo snubní prsten. Diamanty jsou věčným darem, který může být předáván po generace. 

Rose d'Anvers jsou čistým projevem lásky, vášně a touhy. Tyto unikátní růže jsou epitomem duchovní vyrovnanosti a krásy ve světě plném napjatých vztahů , pulzujícího rivalství a neklidu. Do života obdarovaného přinášejí mír, přátelství, důvěru, naději, lásku a svobodu. 

Ke každému produktu je vystaven certifikát o výrobci,  barvě, hmotnosti v karátech, brusu a čistotě diamantů. 

 

 

Rose dAnvers37

 

Proces výroby

Tyto růže procházejí speciálním uchovávacím procesem, aby byl zachován přírodní vzhled až několik let. Květiny jsou ponořeny do chemického roztoku za vysokého tlaku a teploty. Použité chemické látky nejsou toxické, žíravé, hořlavé, výbušné, chemicky reaktivní nebo karcinogenní a proto nepředstavují žádné ohrožení lidského zdraví. Tento proces také zabraňuje přežití hmyzu, jejich vajíček či larev v květině.

Unikátní záležitostí je uchycení diamantů na okvětních listech růže, které bylo vyvíjeno téměř 2 roky a žádným způsobem neovlivňuje životnost růže. Tato metoda je navíc celosvětově patentována. 

 

Blason_district_be_Antwerpen.svg

 

Výrobní místo 

 Antverpy jsou významným obchodním městem světa, které je již přes 500 let hlavním diamantovým centrem naší planety. V současné době projde Antverpami přes 80% veškerých obchodů s nezpracovanými diamanty a kolem 50% všech vybroušených diamantů na světě. V  Antverpách naleznete neuvěřitelných více než 1500 obchodů s diamanty a také čtyři světové diamantové burzy. 

 

 Rose-Cut-600x379

 

Rose cut (Růžicový brus)

Tento diamantový řez, který pochází z počátku 15. století je charakteristický plochým hladkým pavilonem a broušenou klenutou korunou. Tento brus se opět stává velmi populárním a módním způsobem, jakým byl kdysi v 15. století ve slavných diamantových městech Antverpy a Amsterdam.

 

Witte-roos-doos-2

 

Péče, skladování a manipulace:

Květiny by měly být vždy uloženy v suchém prostředí. Výrobek nikdy nepokládejte na dlouhou dobu do prostředí s vysokou vlhkostí a nikdy by neměl být v přímém kontaktu s vodou nebo přímému slunešnímu záření. Nepokládejte nikdy růže vzhůru nohama. Růže je jako bláznivé srdce, o které se musíte postarat. Nedotýkejte se za žádných okolností okvětních lístků. Pokud je nutné růži vyjmout z krabičky, tak pouze uchopením za stonek.  Nedovolte, aby se ostatní růže dotýkali a vysvětlete jim, že se jedná o jemný a křehký produkt.

 

brand-157839_960_720

 

Záruka

Garantujeme, že růže je nejvyšší kvality a ke každému produktu je poskytnut certtifikát pro diamanty. Za udržitelnost růže však zodpovídá zákazník. Pokud je produkt přijat v perfektním stavu není možné jej později reklamovat.