NÁRAMEK NIALAYA SKULL STRING ČERNÝ STŘÍBRNÝ

 

Jednoduchý stahovací náramek kombinuje kvalitní nylonové vlákno a vysoce kvalitní ušlechtilou ocel. Náramek je doplněn ikonickou hlavou ochranného budhy. Tento náramek je ideální pro kombinaci s dalšími náramky Nialaya. Lidská lebka je symbolem nezničitelné duše, odvěké touhy člověka po znovuzrození, je symbolem nebeské klenby, která představuje archív lidských vědomostí skrytých v modré barvě nebe.

Náramek je v universální velikosti vhodné pro každé zápěstí.

 

Dostupnost Na objednávku do 14 pracovních dnů
1 790 Kč
   
Kód produktu MST_040
Značka Nialaya
Kategorie Náramky
 

 Význam drahokamů  drahých kovů:

 

Zlato

Čistota - Integrita - Síla vůle 

Zlato symbolizuje bohatství a prosperitu. Je univerzálním léčitelem, který stabilizuje, čistí a vyrovnává. Vytváří hojnost a pohodu. Podporuje otevřenost a integritu při budování důvěry u nositele. Pomáhá také překonávat paralýzu a strach těm, co mají těžké životní období. Vyvolává sílu a pomáhá překonávat tendence k depresím.

 

Podobné produkty

Typ materiálu Ušlechtilá ocel, 18K pozlacení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V této kategorii si Vám dovolujeme představit luxusní americkou značku Nialaya. Založena byla značka Nialaya Jannikem Olanderem v roce 2009 a vyšvihla se na absolutní špičku na trhu se šperky. Nabízí jedinečné kousky jak pro ženy, tak i muže. Své oblíbence z celého světa si získala díky ruční výrobě, exkluzivnímu designu, kvalitě každého vyrobeného kousku a duchovní léčivé síle, která se nachází v jednotlivých špercích. Společnost se velmi oprávněně pyšní trefným sloganem „Handmade in Hollywood“. Chcete jedinečný šperk, který podtrhne Vaši osobitosti a naplní Vás pozitivní energie? Pak rozhodně vybírejte ze šperků právě této značky.