Ocean Story

 

 

OCEAN_STORY_7x7cm_CMYC

 

Ocean story je unikátní kolekce jachtařských šperků, která kombinuje náramky a náhrdelníky. Jednoduchý a nadčasový design námořnických šperků je perfektní pro ty, kteří milují dovolenou, oceán a  moře. Námořnické náramky jsou vyrobeny z originálního odolného námořnického lana a jsou uchyceny charakteristickou kotvou, která je vyrobena ze stříbra 925 a v určitých případech pozlacena 18K zlatem nebo  nebo 18K zlata. Díky výběru materiálu a minimalistickému designu je značka vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Každý šperk je ručně vyroben exkluzivně v Německu. Námořnické náramky nesou symbol kotvy, která značí věrnost, podporu, výdrž, naději a sebedůvěru.

Tato značka dodá dárku pro vaše blízké jedinečnou hodnotu bez jakýchkoliv slov. Je významem lásky, přátelství nebo připomínkou vaší společné dovolené. Jedinečnost těchto šperků také spočívá v možnosti výměnných lan, které umožňují změnit barvu vašeho náramku dle vaší nálady nebo vašeho oblečení.  Také je možné náramky zkracovat dle požadavků zákazníka. Jsme schopni zkrátit do druhého dne.

 

Zakladatelka Rebecca Anna

Za touto značkou stojí mladá návrhářka a klenotnice Rebecca Anna. Tato milovnice vody ztělesnila nápad s námořnickými šperky po získání svého kapitánského průkazu. 

Motto této značky zní „Ocean Story znamená cítít vánek na otevřeném moři, svobodu, dorodružství, zábavu a klid.“ Hlavním cílem značky je přinést tyto hodnoty do každodenního života.

IMG_6910

 Zobrazit šperky Ocean Story