Nialaya

 

__New2014Logo

 

 

NIALAYA Jewelry je americká luxusní značka designových pánských a dámských šperků založena v roce 2009 dánským designerem Jannikem Olanderem.

Nialaya Jewelry se jako jedna z mála značek zaměřuje ze 70% na pánské šperky a z 30% na dámské šperky. Jedná se o ruční výrobu v Los Angeles a všechny šperky jsou dostupné pouze v limitovaném množství. šperky jsou vyráběny z přírodních drahokamů, doplněných zlatem, stříbrem či vysoce kvalitní ušlechtilou ocelí. 

Výkonný ředitel a kreativní designer Jannik Olander v minulosti pracoval pro značky Ralph Lauren a Tommy Hilfiger. Posléze se zamiloval do dálného východu, kde získal tu pravou vizi, která jej inspirovala a pomohla mu vytvořit první šperk NIALAYA.

Když se Jannik procházel po přeplněném trhu, zastavil ho místní šaman a požádal o jeho dlaň. Jannik mu však nevěnoval žádnou pozornost. O týden později a na tom stejném místě Jannik opět potkal tohoto šamana. Pocítil upřímnou a klidnou energii a tak se vedle muže posadil a nechal šamana studovat jeho dlaň. Šaman začal vyprávět Jannikovi o jeho minulém životě, současnosti a jeho budoucnosti. Strávil s ním čtyři hodiny. Šaman se zahleděl do jeho dlaně a pověděl: "Jsi svým vlastním pánem a máš možnost si sám vytvořit svou budoucnost." Nakonec šaman vytáhl malý kožený váček a podal mu ho. Uvnitř našel Jannik černý diamant. "Toto je Váš kámen. Má obrovskou sílu, musíte ji chytře využít. Musíte se zaměřit na kreativitu“ řekl šaman. Za pár dní a na tom stejném místě se Jannik pokoušel najít šamana, ale bohužel neúspěšně. Od místních lidí v okolí žijících se pouze dozvěděl, že se tajemný šaman jmenuje Nialaya. Od této chvíle vnímal Jannik setkání s indickým šamanem jako životní signál. Tento kožený váček má neustále při sobě, ať už je kdekoliv. 

Setkání s indickým šamanem bylo významným okamžikem v Jannikově životě. Vrátil se do Los Angeles s inspirací a pokorou. Začal navrhovat a tvořit korálkové náhrdelníky a náramky v garáži svého domu v Hollywood Hills. Každý šperk svázal ručně dohromady a každý vzácný drahokam použil ke stimulaci duchovní léčivé síly. Všechny konečné korálky jsou ke konci výrobního procesu očištěny bílou šalvějí, která odstraňuje všechny rušivé energie, zvyšuje přirozenou léčivou sílu kamenů a pomáhá k lepší komunikaci se svým majitelem. Nialaya v sobě nese vzácné poselství, které podporuje každého nositele v jeho síle a snech.   

Jannikovi se podařilo založit fungující celosvětově uznávanou módní značku, která nese jméno indického tajemného šamana - Nialaya.

Nyní se společnost pyšní sloganem „Handmade in Hollywood“ což znamená, že všechny šperky jsou ručně vyráběné přímo v Hollywoodu na Melrose Avenue. NIALAYA otevřela svůj první obchod na lukrativní adrese v srdci Hollywoodu na Melrose Avenue a díky své jedinečnosti se velmi brzy stala oblíbenou značkou hollywoodských hvězd. Nyní společnost působí ve více než 90 zemích světa a prodává se ve více než 300 obchodech. Společnost má v současné době 2 kamenné obchody. V Los Angeles a v Praze.

Mezi nejznámější obchody a hotely, kde je možné NIALAYA produkty zakoupit patří Harrods, Selfridges i Harvey Nichols v Londýně, NK ve Stocholmu, On Pedder v Singaporu, Hong-Kongu, Pekingu i Šanghaji, Gran Hotel Ibiza, Traffic & SLS hotely v Beverly Hills a DNA Emporium Cosmopolitan v Las Vegas.

 

Léčivá síla kamenů

Vzácné drahokamy NIALAYA obsažené ve špercích jsou vysoce posvátné, mocné a mají svoji spirituální hodnotu. Všechny šperky jsou naplněny energií a vitalitou. Díky jedinečné skladbě dodávají šperky svému nositeli pozitivní energii a pomáhají posilovat jeho životní rovnováhu. Použité materiály jsou přírodní a jsou známé svými blahodárnými účinky. Šperky NIALAYA jsou ke konci procesu výroby čištěny bílou šalvějí k odstranění negativních energíí a k zachování léčivé síly přírodních kamenů.

Kameny_nialaya_nove018

 

NIALAYA celebrity

Pro svůj exkluzivní vzhled, nadčasovost a cool design je Nialaya Jewelry jednou z nejvíce oblíbených značek známých osobností a světových celebrit. Šperky NIALAYA nosí například David BeckhamMadonnaJennifer AnistonParis HiltonBeyoncéOrlando Bloom, David GuettaCristiano RonaldoLionel MessiKaty Perry a další světoznámé osobnosti. 

 

celeb1

Obrázek1b
Celeb3
Celeb4
Celeb5

 

 

Zakladatel Jannik Olander

Jannik Olander se narodil a vyrůstal v Dánsku, kde navštěvoval obchodní školu v Kodani. Celý svůj život Jannika fascinuje styl, luxus a umění. Jeho jedinečný styl se odráží v kráse šperků Nialaya.

Během své kariéry pracoval Jannik pro vyhlášené módní značky Ralph Lauren a Tommy Hilfiger a vždy měl vášeň pro styl a luxus. Jeho vytříbený vkus se zdokonalil zejména během jeho výletů na Dálný východ. Jeho oblíbené destinace jsou Bali, Thajsko a Indie, které jsou dokonalým prostředím pro získání inspirace a nových poznatků. Jannik zde pečlivě vybírá drahé kameny a inspiraci pro jeho další tvorbu.

Získaná energie, charisma a textury jednotlivých kamenů jsou vždy základem nové kolekce značky NIALAYA. Každý kámen má léčivé účinky a posiluje životní energii svého nositele. Jannik vložil své srdce do vytvoření šperků, které podporují duchovní osvícení. Pečlivě opracovává různé kameny, které napomáhají získat jasnost, vnitřní klid a radost.

Na podzim roku 2014 Jannik Olander byl uveden jako hlavní účinkující v pořadu "Euros in Hollywood", což je americká reality show dokumentující šest úspěšných Evropanů, kteří žijí v Los Angeles a pracují v oblasti módy a zábavního průmyslu.

Jannik_Olander_D1_1

 

 Zobrazit šperky Nialaya