Di Giorgio Paris

 

DI GIORGIO PARIS

_DSC0729-Edit

STŘÍBRNÉ DNA

Ve světě šperků značka DI GIORIO svým unikátním designem vystupuje z davu a vytváří dojem luxusních šperků za přijatelné peníze. Společnost byla založena panem Xavierem Di Giorgio v roce 2006 a po 10 letech své existence se stále více dostává do popředí na evropském trhu. Základní hodnoty značky DI Giogrio jsou poháněny touhou přinést zákazníkům kvalitní luxusní šperk v dostupné hodnotě.

Šperky jsou vyrobeny ze stříbra o ryzosti 925/1000. Značka DI GIORGIO dává nový význam šperkům díky svému modernímu vzhledu a cílem vyrábět šperky, které nikdy nevyjdou z módy. Šperky by měly být brány jako doplněk na celý život. Tyto vlastnosti jsou hlavním symbolem značky DI GIORGIO.

SLADKÝ ŽIVOT V PAŘÍŽI

Zakladatel Xavier DI Giorgio je synem italského otce a francouzské matky. Toto multi-kulturní zázemí bylo perfektní pro vytvoření vztahu a citu ke kvalitním a luxusním šperkům. Xavier vyrůstal v těchto zemích, které jsou svou historií úzce spjaty s módou a jsou domovem nejluxusnějších módních značek. Značka se proto pyšní slogany „Designed in France“ a „Made in Italy“ a spojuje to nejlepší z obou zemí.

SÍLA PRSTENŮ


Milovnice prstenu bezpochyby postřehnou must-have trend značky DI GIORGIO. Krásně padnoucí, neotřelé materiály a jedinečný design tvoří úžasné módní doplňky pro každodenní nošení. Xavier Di Giorgio se řídí filosofií, že řeč těla a ruce ženy o ní řeknou vše. Prsteny DI GIORGIO dávají možnost vyjádřit svou osobitost šperkem. Prsteny jsou navrženy tak, aby bylo možné vidět jejich krásu až poté co jsou naa vašich prstech.

SYMBOL DI GIORGIO

Symbolem značky DI GIORGIO jsou ikonické prsteny, které se dají kombinovat. V roce 2009 společnost vymyslela kolekci „FUNKY RINGS“ což jsou velmi jemné kombinovatelné prsteny, které své nostitelce dávají možnost vytvořit vlatní kombinaci dík velkému výběru možností s více barvami,  perlamy, drahokamy nebo zirkony. Tato kolekce je inspirována glamour rockovým stylem a je symbolem začátku úspěšného příběhu značky DI GIORGIO a „Sestav si svůj prsten“ konceptu, která se v roce 2015 stala vlajkovou kolekcí této značky.

VISUEL 15

Zobrazit šperky Di Giorgio Paris