Gioia by Pavlína Němcová

 

Gioia Logo

GioiaPavlina-14justFORcutt

 

HLAVNÍ POSELSTVÍ ZNAČKY GIOIA JE NESENO JEJÍM JMÉNEM A SYMBOLEM.

Jméno GIOIA (čtěte džoja) je italského původu, znamená radost i šperk a pro naši značku nese rozsáhlou symboliku. Je to slovo velice libozvučné a graficky symetrické, v jehož srdci jakoby šperk již existoval. Připomíná Vám IOI diamantový prstýnek, náramek nebo korunku? GIOIA je symbolem kaž dodenních radostí , znamená radost cítit a sdílet ji. Znak Gioii je motivován květem Cesmíny neboli Holly. Cesmína je příznačně symbolem radosti a štěstí, především domácího, blaha či blahobytu, ale také prozíravosti a ochrany. GIOIA bude symbolickým ochráncem Vašeho štěstí a každodenních radostí.

ŠPERKY GIOIA

Šperky GIOIA svým zpracováním a vzhledem ztělesňují hodnoty jako jsou tradice, vytříbenost, trvalost a kvalita. V dnešní době, kdy jsou šperky ve velkém vyráběny strojově, se GIOIA vrací k tradičnímu zlatnickému řemeslu a přináší kolekci, ve které je každý šperk vyroben ručně v českém zlatnickém ateliéru. GIOIA pracuje pouze s těmi nejlepšími materiály a je výjimečná jak svým designem, tak kvalitou, kterou přináší nadstandardní péče manuálního zpracování věnovaná každému jednotlivému kusu. Trvalou kvalitu a hodnotu použitých materiálů, jako jsou zlato a diamanty, budete moci společně s vlastním poselstvím předat generacím po Vás.
Šperky GIOIA Vám zpříjemní všední den nebo budou talismanem Vašich mimořádných životních událostí.

 

ŽENA GIOIA

GIOIA PODNĚCUJE, POVZBUZUJE A PROPAGUJE INDIVIDUALI TU KAŽDÉ Z NÁS.

Kolekce šperků GIOIA je určena pro všechny typy žen. Od dob dávných se ženy, ale i muži zdobili, aby se odlišili. Jemné subtilní prvky GIOIA kolekce jsou krásné nošené samostatně a zároveň umožňují vytvářet rozličné kombinace a efektivní, hravé vrstvení, což přináší možnost různých vyjádření sama sebe.

 

Zakladatel značky Pavlína Němcová

Známá topmodelka, herečka, producentka, filantropka a designérka, se narodila v Děčíně. Od malička v ní rostl cit pro estetiku a kreativní vášeň, který se ještě časem vytříbil smyslem pro detail a precizností, získaných za studií práv na pařížské Sorbonně, a kombinací mnoha vlivů ze světa módy a filmu, ve kterém se celý život pohybovala. Její vkus brzy ocenili i lidé v jejím bezprostředním okolí, kterým navrhla interiéry bytů a domů. Tento celoživotní vztah k estetičnu a touha realizovat se v oblasti designu ji v roce 2014 vedly k založení značky GIOIA, která aktuálně představuje řadu luxusních šperků. Pavlína stojí za designem všech svých šperků a je doslova ztělesněním celé GIOIA kolekce, která je osobitě krásná, jemná, citlivá a současně sofistikovaná, hravá a sexy.

IMG_1850crop frame_1

 Zobrazit šperky Gioia 

Provozovatel webu NIA CZECH & SLOVAK s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace