Akce Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Romy

 

Rose d'Anvers jsou přírodní růže posázené diamanty (0,13ct) s unikátním Růžicovým brusem (Rose Cut), které jsou speciální technikou ošetřeny, aby vydržely svěží po dobu až čtyř let. Každá růže je posypána drobnými diamanty které mají průměr 1,25 - 1,35mm. Po několika letech mohou být diamanty odstraněny z okvětních plátků a uloženy do nezapomenutelných klenotů jako například náhrdelník či zásnubní nebo snubní prsten. Diamanty jsou věčným darem, který může být předáván po generace. 

Celkový počet karátů: 0,13Ct

Výbrus diamantů: Rose Cut

Barva diamantů: D-H

Čistota diamantů: VS1 - VS2

 

 

Dostupnost Na objednávku do 14 pracovních dnů
Běžná cena 9 790 Kč
Ušetříte 3 800 Kč (–39 %)
5 990 Kč
   
Kód produktu ROMY
Značka Rose d'Anvers
Kategorie Diamantové růže
 

Rose d'Anvers jsou přírodní růže posázené diamanty (0,13ct) s unikátním Růžicovým brusem (Rose Cut), které jsou speciální technikou ošetřeny, aby vydržely svěží po dobu až čtyř let. Růže jsou symbolem lásky, míru a v kombinaci s diamanty se stávají klenotem, který je uměleckým dílem. 

Každá růže je posypána drobnými diamanty které mají průměr 1,25 - 1,35mm a jsou srovnatelné s přírodními rosnými kapkami. Tato kombinace růží a diamantů vytváří skutečně dokonalý produkt. Po několika letech mohou být diamanty odstraněny z okvětních plátků a uloženy do nezapomenutelných klenotů jako například náhrdelník či zásnubní nebo snubní prsten. Diamanty jsou věčným darem, který může být předáván po generace.  Rose d'Anvers jsou čistým projevem lásky, vášně a touhy. Tyto unikátní růže jsou epitomem duchovní vyrovnanosti a krásy ve světě plném napjatých vztahů , pulzujícího rivalství a neklidu. Do života obdarovaného přinášejí mír, přátelství, důvěru, naději, lásku a svobodu.  Ke každému produktu je vystaven certifikát o výrobci, barvě, hmotnosti v karátech, brusu a čistotě diamantů. 

Tyto růže procházejí speciálním uchovávacím procesem, aby byl zachován přírodní vzhled až několik let. Květiny jsou ponořeny do chemického roztoku za vysokého tlaku a teploty. Použité chemické látky nejsou toxické, žíravé, hořlavé, výbušné, chemicky reaktivní nebo karcinogenní a proto nepředstavují žádné ohrožení lidského zdraví. Tento proces také zabraňuje přežití hmyzu, jejich vajíček či larev v květině. Unikátní záležitostí je uchycení diamantů na okvětních listech růže, které bylo vyvíjeno téměř 2 roky a žádným způsobem neovlivňuje životnost růže. Tato metoda je navíc celosvětově patentována. 

Rose cut diamantový řez, který pochází z počátku 15. století je charakteristický plochým hladkým pavilonem a broušenou klenutou korunou. Tento brus se opět stává velmi populárním a módním způsobem, jakým byl kdysi v 15. století ve slavných diamantových městech Antverpy a Amsterdam.

Květiny by měly být vždy uloženy v suchém prostředí. Výrobek nikdy nepokládejte na dlouhou dobu do prostředí s vysokou vlhkostí a nikdy by neměl být v přímém kontaktu s vodou nebo přímému slunešnímu záření. Nepokládejte nikdy růže vzhůru nohama. Růže je jako bláznivé srdce, o které se musíte postarat. Nedotýkejte se za žádných okolností okvětních lístků. Pokud je nutné růži vyjmout z krabičky, tak pouze uchopením za stonek.  Nedovolte, aby se ostatní růže dotýkali a vysvětlete jim, že se jedná o jemný a křehký produkt.

Garantujeme, že růže je nejvyšší kvality a ke každému produktu je poskytnut certtifikát pro diamanty. Za udržitelnost růže však zodpovídá zákazník. Pokud je produkt přijat v perfektním stavu není možné jej později reklamovat. 

Materiál Diamant

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Rose d'Anvers jsou přírodní růže z belgického diamantového města Antverpy, které jsou posázené diamanty (0,13ct) s unikátním Růžicovým brusem (Rose Cut) a které jsou speciální technikou ošetřeny, aby vydržely svěží po celé roky. Růže jsou symbolem lásky, míru a v kombinaci s diamanty se stávají klenotem, který je uměleckým dílem. 

Každá růže je posypána drobnými diamanty které mají průměr 1,25 - 1,35mm a jsou srovnatelné s přírodními rosnými kapkami. Tato kombinace růží a diamantů vytváří skutečně dokonalý produkt. Po několika letech mohou být diamanty odstraněny z okvětních plátků a uloženy do nezapomenutelných klenotů jako například náhrdelník či zásnubní nebo snubní prsten. Diamanty jsou o věčným darem, který může být předáván po generace. Rose d'Anvers jsou čistým projevem lásky, vášně a touhy.  Tyto unikátní růže jsou epitomem duchovní vyrovnanosti a krásy ve světě plném napjatých vztahů , pulzujícího rivalství a neklidu. Do života obdarovaného přinášejí mír, přátelství, důvěru naději, lásku a svobodu. 

Ke každému produktu je vystaven certifikát o výrobci,  barvě, hmotnosti v karátech, brusu a čistotě diamantů. 

 

 
Provozovatel webu NIA CZECH & SLOVAK s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace