Dámský náhrdelník Royal Blush OVAL NECKLACE LIGHT Natural

ROYAL BLUSH - OFNL_NG

Cena po slevě: 2 990 Kč
Původní cena: 4 190 Kč
Sleva: -1 200 Kč

Poštovné zdarma v ČR a SK při objednávce nad 1500 Kč

Originální unisexový náhrdelník v přírodní barvě . Šperk je vyroben z přírodní lososové kůže upravované bez chemických procesů a jeho základem je pevná mosaz pozlacená 18K zlatem. Tvar šperku symbolizuje opičí pěst, která vyznačuje sílu a odhodlanost.

Délka 82cm

Balení: Černá recyklovatelná krabička


Více o značce ROYAL BLUSH zde

Royal Blush je značka luxusních šperků budoucnosti se zaměřením na design. Každý produkt je ručně vyráběn s vědomím čistoty z telecí kůže činěné  tříslovinamy a z organické lososí kůže.

Společnost vyrábí kožené šperky s velkým důrazem kladeným na způsob výroby. Mezi šperky se řadí náramky, náhrdelníky a prsteny, které dávají nový význam pojmu luxus. To znamená vyváženost mezi designem, kvalitou a udržitelností. V každé nové kolekci jsou patrné barvy organického vývoje, které kreré jsou výsledkem unikátního zpracování kůže .

"Čím starší, tím lepší". Royal Blush využívá slunečního záření a deště ke změně odstínů kůže stejně jako mosazné přezky, které dotváří celkový přírodní vzhled. To dělá z každého produktu jedinečný kus, který je nadčasový pro každého muže a ženu. V naší nové kolekci jsou patrné nové zlaté prvky, které vycházejí z existujících zdrojů zlata, bez nutnosti hledat nové.

Motto společnosti je “Buďte změnou, kterou chcete vidět ve světě” (Gándí), které je její každodenní výzvou a je motivuje k vytvoření prvních kroků správným směrem na vzrušující cestu.

Vybraná telecí kůže je je ztělěsněním jemného čištění tříslovinami. Jedná se o nejjemnější italskou kůži činěnou kůrou a kořeny. Činení tříslovinami je uměleckou tradicí používanou vice než 200 let za použití antických receptur a umění.

Lososí kůže byla vybrána, protože je vedlejším produktem v potravinářském prumyslu a je činěna na nejvyšší úrovni ekologické kvality. Kůže z lososa pochází z certifikovaných lososích bio farem v Irsku a je činěna v Německu.

Royal blush podporuje lokální produkty a to konktétně – 45 % Nemecko, 45 % Itálie, 9 % Švýcarsko, 1 % Indie.

Zdroj materialů je v Evropě a s tím jsou spojené krátké doručovací vzdálenosti a také nízké vylučování oxidu uhličitého.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Chci slevu