Stylový pánský náramek NIALAYA MYKONOS TYRKYS

NIALAYA - MCHCO_130

Cena po slevě: 6 990 Kč
Původní cena: 7 690 Kč
Sleva: -700 Kč

Poštovné zdarma v ČR a SK při objednávce nad 1500 Kč

VÝBĚR VELIKOSTI

Designer značky Nialaya jewelry Jannik Olander čerpá inspiraci ze svých cest po celém světě. Design tohoto šperku s mořským korálem a vzácným modrým lapisem z exkluzivní kolekce Mykonos je zhmotněním ohromujících barev ostrova Mykonos a uvolněného životního stylu tohoto řeckého ostrova. Nápadná barevná kombinace vytváří skutečně vynikající design, který je možné nosit na den i noc.

Velikost kamenů 4mm

Složení:

Hematit: Optimismus - Odhodlání - Stabilita 

Onyx: Duchovno - Objektivita - Meditace 

Tyrkys z Bali: Ochrana - Peníze - Štěstí 

Modrý Lapis: Moudrost - Důvěra - Prosperita

Červený korál: Antidepresivum - Intuice - Sebevědomí  

Tygří oko: Pochopení - Důvěra - Klid 

Stříbro: Bohatství - Prosperita - Emoce 

 


Více o značce NIALAYA zde

NIALAYA Jewelry je americká luxusní značka desingových šperků založena v roce 2009 dánským designerem Jannikem Olanderem v Los Angeles.

Výkonný ředitel a kreativní designer Jannik Olander se narodil v Dánsku. Posléze se zamiloval do dálného východu, kde získal tu pravou vizi, která jej inspirovala a pomohla mu vytvořit první šperk NIALAYA.

Když se Jannik procházel po přeplněném trhu, zastavil ho místní šaman a požádal o jeho dlaň. Jannik pocítil upřímnou a klidnou energii a tak se vedle muže posadil a nechal šamana studovat jeho dlaň. Šaman začal vyprávět Jannikovi o jeho minulém životě, současnosti a jeho budoucnosti. Strávil s ním čtyři hodiny. Nakonec šaman vytáhl malý kožený váček a podal mu ho. Uvnitř našel černý diamant. Toto je Váš kámen. Má obrovskou sílu, musíte ji chytře využít. Musíte se zaměřit na kreativitu.“ Jannik poděkoval šamanovi za jeho čas a zeptal se ho na jméno. Šaman s úsměvem odpověděl na jeho otázku: „mé jméno je NIALAYA“. Setkání s indickým šamanem bylo významným okamžikem v Jannikově životě. Vrátil se do Los Angeles s inspirací a pokorou.

Setkání se šamanem se Jannikovi stalo inspirací a začal navrhovat a tvořit korálkové náhrdelníky a náramky v garáži svého domu v Hollywood Hills. Novou společnost pojmenoval po šamanovi Nialaya, který ho inspiroval a dal mu šanci změnit svůj život. Každý šperk svázal ručně dohromady a každý vzácný polodrahokam použil ke stimulaci duchovní léčivé síly. Všechny konečné korálky jsou pak očištěny šalvějí.

Nyní se společnost pyšní sloganem „Handmade in Hollywood“ což znamená, že všechny šperky jsou vyráběny ručně přímo v Hollywoodu na Melrose Avenue. NIALAYA otevřela svůj první obchod na lukrativní adrese v srdci Hollywoodu na Melrose Avenue a díky své jedinečnosti se velmi brzy stala oblíbenou značkou hollywoodských hvězd. Nyní společnost působí ve více než 90 zemích světa a prodává se ve více než 300 obchodech. Společnost má v současné době 3 kamenné obchody. V Los Angeles, New Yorku a Tokiu.

Mezi nejznámější obchody a hotely, kde je možné NIALAYA produkty zakoupit patří Harrods, Selfridges i Harvey Nichols v Londýně, NK ve Stocholmu, On Pedder v Singaporu, Hong-Kongu, Pekingu i Šanghaji, Gran Hotel Ibiza, Traffic & SLS hotely v Beverly Hills a DNA Emporium Cosmopolitan v Las Vegas.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Chci slevu