Luxusní náramek NIALAYA INDIAN Logo bead

NIALAYA - M14K_021_S

Prodejní cena: 294 900 Kč

Poštovné zdarma v ČR a SK při objednávce nad 1500 Kč

VÝBĚR VELIKOSTI

Tento náramek stojí na pomyslné špici veškerého sortimentu NIALAYA. Jeho zpracování, design a použité materiály jsou tzv. "špicí mezi hroty". Luxusní unisex Indian Cairo náramek je vyrobený ze 14K zlata. Po celé linii šperku jsou výrazné rytiny ikonické pro značku NIALAYA JEWELRY. Čisté linie a minimalismus vytváří z tohoto šperku designový skvost určený pro skutečné milovníky luxusu a výjimečnosti. Oblíbil si ho např. i nejlepší a nejznámější fotbalista současnosti Cristiano Ronaldo. Šperk je designován tak, aby mohl být utažen či povolen a obsahuje pevné, velmi odolné vlákno se speciální povrchovou úpravou. Šperky z nejluxusnější 14K kolekce NIALAYA jsou dokonalým darem k těm nejvýjimečnějším životním okamžikům a zůstávají hodnotným šperkem po celý život.

Velikost kuliček 8mm

Složení:

Zlato: Čistota - Integrita - Síla vůle 


Více o značce NIALAYA zde

NIALAYA Jewelry je americká luxusní značka desingových šperků založena v roce 2009 dánským designerem Jannikem Olanderem v Los Angeles.

Výkonný ředitel a kreativní designer Jannik Olander se narodil v Dánsku. Posléze se zamiloval do dálného východu, kde získal tu pravou vizi, která jej inspirovala a pomohla mu vytvořit první šperk NIALAYA.

Když se Jannik procházel po přeplněném trhu, zastavil ho místní šaman a požádal o jeho dlaň. Jannik pocítil upřímnou a klidnou energii a tak se vedle muže posadil a nechal šamana studovat jeho dlaň. Šaman začal vyprávět Jannikovi o jeho minulém životě, současnosti a jeho budoucnosti. Strávil s ním čtyři hodiny. Nakonec šaman vytáhl malý kožený váček a podal mu ho. Uvnitř našel černý diamant. Toto je Váš kámen. Má obrovskou sílu, musíte ji chytře využít. Musíte se zaměřit na kreativitu.“ Jannik poděkoval šamanovi za jeho čas a zeptal se ho na jméno. Šaman s úsměvem odpověděl na jeho otázku: „mé jméno je NIALAYA“. Setkání s indickým šamanem bylo významným okamžikem v Jannikově životě. Vrátil se do Los Angeles s inspirací a pokorou.

Setkání se šamanem se Jannikovi stalo inspirací a začal navrhovat a tvořit korálkové náhrdelníky a náramky v garáži svého domu v Hollywood Hills. Novou společnost pojmenoval po šamanovi Nialaya, který ho inspiroval a dal mu šanci změnit svůj život. Každý šperk svázal ručně dohromady a každý vzácný polodrahokam použil ke stimulaci duchovní léčivé síly. Všechny konečné korálky jsou pak očištěny šalvějí.

Nyní se společnost pyšní sloganem „Handmade in Hollywood“ což znamená, že všechny šperky jsou vyráběny ručně přímo v Hollywoodu na Melrose Avenue. NIALAYA otevřela svůj první obchod na lukrativní adrese v srdci Hollywoodu na Melrose Avenue a díky své jedinečnosti se velmi brzy stala oblíbenou značkou hollywoodských hvězd. Nyní společnost působí ve více než 90 zemích světa a prodává se ve více než 300 obchodech. Společnost má v současné době 3 kamenné obchody. V Los Angeles, New Yorku a Tokiu.

Mezi nejznámější obchody a hotely, kde je možné NIALAYA produkty zakoupit patří Harrods, Selfridges i Harvey Nichols v Londýně, NK ve Stocholmu, On Pedder v Singaporu, Hong-Kongu, Pekingu i Šanghaji, Gran Hotel Ibiza, Traffic & SLS hotely v Beverly Hills a DNA Emporium Cosmopolitan v Las Vegas.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Chci slevu