Dámský náramek NIALAYA BOTSWANSKÝ ACHÁT

NIALAYA - WCZ6_004

Cena po slevě: 6 890 Kč
Původní cena: 7 690 Kč
Sleva: -800 Kč

Poštovné zdarma v ČR a SK při objednávce nad 1500 Kč

VÝBĚR VELIKOSTI

Vzácný botswanský achát, stříbro o ryzosti 925 a 18K zlato - tento design symbolizuje ochranu, moudrost, důvěru a vyvážení. Obsahuje ikonické stahovací zapínání, které nese symbol Fleur de sis (lilie). Luxusní ženský náramek, kterému nelze odolat. 

Velikost kamenů - 6mm

Složení:

Achát: Moudrost - Důvěra - Prosperita 

Zlato: Čistota - Integrita - Síla vůle 

Stříbro: Bohatství - Prosperita - Emoce

CZ Diamanty (Kubická zirkonie): Zavázanost - Láska - Duchovno 


Více o značce NIALAYA zde

NIALAYA Jewelry je americká luxusní značka desingových šperků založena v roce 2009 dánským designerem Jannikem Olanderem v Los Angeles.

Výkonný ředitel a kreativní designer Jannik Olander se narodil v Dánsku. Posléze se zamiloval do dálného východu, kde získal tu pravou vizi, která jej inspirovala a pomohla mu vytvořit první šperk NIALAYA.

Když se Jannik procházel po přeplněném trhu, zastavil ho místní šaman a požádal o jeho dlaň. Jannik pocítil upřímnou a klidnou energii a tak se vedle muže posadil a nechal šamana studovat jeho dlaň. Šaman začal vyprávět Jannikovi o jeho minulém životě, současnosti a jeho budoucnosti. Strávil s ním čtyři hodiny. Nakonec šaman vytáhl malý kožený váček a podal mu ho. Uvnitř našel černý diamant. Toto je Váš kámen. Má obrovskou sílu, musíte ji chytře využít. Musíte se zaměřit na kreativitu.“ Jannik poděkoval šamanovi za jeho čas a zeptal se ho na jméno. Šaman s úsměvem odpověděl na jeho otázku: „mé jméno je NIALAYA“. Setkání s indickým šamanem bylo významným okamžikem v Jannikově životě. Vrátil se do Los Angeles s inspirací a pokorou.

Setkání se šamanem se Jannikovi stalo inspirací a začal navrhovat a tvořit korálkové náhrdelníky a náramky v garáži svého domu v Hollywood Hills. Novou společnost pojmenoval po šamanovi Nialaya, který ho inspiroval a dal mu šanci změnit svůj život. Každý šperk svázal ručně dohromady a každý vzácný polodrahokam použil ke stimulaci duchovní léčivé síly. Všechny konečné korálky jsou pak očištěny šalvějí.

Nyní se společnost pyšní sloganem „Handmade in Hollywood“ což znamená, že všechny šperky jsou vyráběny ručně přímo v Hollywoodu na Melrose Avenue. NIALAYA otevřela svůj první obchod na lukrativní adrese v srdci Hollywoodu na Melrose Avenue a díky své jedinečnosti se velmi brzy stala oblíbenou značkou hollywoodských hvězd. Nyní společnost působí ve více než 90 zemích světa a prodává se ve více než 300 obchodech. Společnost má v současné době 3 kamenné obchody. V Los Angeles, New Yorku a Tokiu.

Mezi nejznámější obchody a hotely, kde je možné NIALAYA produkty zakoupit patří Harrods, Selfridges i Harvey Nichols v Londýně, NK ve Stocholmu, On Pedder v Singaporu, Hong-Kongu, Pekingu i Šanghaji, Gran Hotel Ibiza, Traffic & SLS hotely v Beverly Hills a DNA Emporium Cosmopolitan v Las Vegas.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Chci slevu